Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Német/osztrák lomis cuccokat...

Német/osztrák lomis cuccokat honnan szerzik be?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat járunk Ozorára/Devecserre. Na, most az a kérdés foglalkoztatna engem, hogy azok az emberek, akik Magyarországon lomizásból élnek, azok köztudottan Ausztriából, és Németországból szerzik be a cuccokat. Na, az érdekelne engem, hogy azon belül honnan? Becsöngetnek házakhoz?! Netán bolhapiacról?! Vagy vannak raktárak, ahova a német elviszi leadni azt a cuccát ami nem kell neki, és pl. megadják hogy na, akkor ez a sarok ott 200euró, és azt el kell vinnie? Szóval, nem értem. Valaki tud nekem ebben választ adni?

2014. aug. 19. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
szégyentelen dolognak tartom azt,hogy a magyar kint összeszedi az utcán,a jobb módban élő németektől,és magyaron árusítják a sok szemetet.... nem egy helyen láttam kírva,hogy magyaroknak nem megengedett!ilyenkor szomorodik el az ember,hogy istenem,ilyenek viszik az ország hírét...megint más tészta,ha elhozod és MAGADNAKcsaládodnak,rokonoknak,ajándékbe adod....de pénzért?Amúgy itt becsöngetnél német,bajor cslaádokhoz..sztm kiröhögnének,és elküldenének melegebb éghajlatra,mivel cigányság....és teljesen jogosan.
2014. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, kérdeztem. Szerinted honnan tudnám? Olyan okos emberek vannak istenem..
2014. aug. 21. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!