Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress rendelés hogyan?

Aliexpress rendelés hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy pénztárcát de nem tudom hogy kell nem vagyok még regisztrálva sem elmagyarázná valaki pls ?

2014. aug. 19. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálsz, rendelsz, kártyával kifizeted, várod.
2014. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
neeeem mondod :O ?? azta !! mesélj még ! -.-"
2014. aug. 19. 22:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen még tovább mesélnie a válaszadónak?

Lényegében tényleg csak ennyi.

Regisztrálsz, kitöltöd a személyes adatokat (név, lakcím) majd a kiválasztott terméket megrendeled. A rendelést fizetheted többféleképpen, de gyakorlatilag ami itthonról is elérhető az a kártyás fizetés. Visa vagy Mastercard kártya adatait beírod (elől lévő sorszám, lejárat, hátul lévő 3 számjegyű biztonsági kód). Ali megterheli a kártyád, ezután pár napon belül feladja az eladó a csomagod.

Megérkezik, elfogadod az oldalon és akkor kapja meg az eladó a pénzt.

Bármi baj van, nem fogadod el, hanem vitát nyitsz és vagy az ár egy részletét kapod vissza, vagy akár az egészet.

2014. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm szépen azért így sokkal másabb ...még annyit szeretnék kérdezni hogy hogy lehet beállítani hogy ingyen jöjjön a csomag ? és gondolom angolul kéne írni ha bármi történik ugye ? az árat meg az árfolyam változás szerint kell fizetni ?
2014. aug. 20. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Free Shippinges termékre keresel, azok ingyen jönnek.

Az ár pedig az adott dollár-forint árfolyamon vonódik le.

2014. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!