Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek tudnék valamiféle...

Szerintetek tudnék valamiféle minimális pénzbeli segítséget igényelni valahonnan?

Figyelt kérdés

19 leszek, 15 és 18 éves korom között állami gondozott voltam. 62 ezer forinttal indítottak utamra, lakástámogatást nem igényelhettem, mivel 2 hónap híján nem volt meg a 3 év állami gondozás. A családom kb. mintha nem lenne. Érettségim még nincs meg, estin folytatom, és munkanélküli járadék sem jár, mert bár bőven többet dolgoztam, mint 1 év, de nagyrészt bejelentetlenül...

Párommal élek, nem éhezünk (egyelőre), de a lakbérben is már jó nagy csúszásban vagyunk, szóval ez így nem lesz jó... Munkát meg nagyon nehezen találok mostanság, rengeteg a "majd hívunk", kifizetetlen próbaidők, teljesítménybér (semmi), stb, stb... Szóval nem tudom, nem létezik erre valamiféle szociális segítség, vagy valami? Ok, hogy másokat ennyi idősen eltartanak a szülei, meg minden, de én 16 éves korom óta dolgozom, és így azért nagyon nehéz minden, főleg, hogy szakmám sincs meg semmi... Előbb-utóbb rámegy a kapcsolatom is :( A TB-ről már nem is beszélve, ami esti képzésen nem jár, ahogy családi pótlék sem... De ha nappalira járnék, akkor meg dolgozni nem lenne időm (már ha még ebben az életben sikerül normális munkát találnom). Vagy semmi esélyem?


2014. aug. 15. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Önkormányzat szociális osztály.
2014. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!