Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Wellbid.hu mennyire igaz...

Wellbid.hu mennyire igaz oldal? Többi lent

Figyelt kérdés
Megtaláltam ezt a wellbid.hu-t és azt szeretném tudni mennyire igaz tehát tényleg annyi hogy licitálni kell és nem csak a pénzedet nyeli el amikor feltöltesz?Tényleg ilyen olcsón lehet e cuccokat megkapni aki már vett ott valamit vagy licitált rá annak várom sűrgősen a válaszát de bárki írhat természetesen :) !

2014. aug. 6. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden licitedet bukod, ha nem te nyered meg a termeket. Igy tulajdonkeppen a vesztesek fizetik ki sokszorosan a nyertes helyett a termeket. Ez valakinek jo uzlet, de nem neked...
2014. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a 10forintert.hu-ra, maga az oldal megszűnt de fórumokon még ott a véleményezése, ugyanaz mint a wellbid.
2014. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tehát ha teszek egy licitet és valaki rámlicitált és őv viszi el akkor az én licitem ment hozzájuk és addig kéne licitálnom amíg én nem nyerem meg?
2014. aug. 6. 22:01
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

"addig kéne licitálnom amíg én nem nyerem meg?"


Igen. Így persze lehet, hogy te a 100000Ft-os akármit végül 10000Ft-ért "vetted" meg, de közben már ellicitáltál 120000-et. Persze lehet okosan csinálni, de én abban sem lennék biztos, hogy ezeken az oldalakon valaha volt valódi győztes is.

DNS whois és céginfó alapján a cég előző évi árbevétele 35MFt, nyeresége 10-20MFt között van. Ergo a bevétele fele a nyereség volt. Szerinted sokan járnak jól velük?

2014. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!