Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kapott már valaki pénzt, hogy...

Kapott már valaki pénzt, hogy az interneten reklámokat nyomkod?

Figyelt kérdés
Van olyan meló,hogy reklámokat kell nyomkodni és centeket ír a számlára,valaki csinálja? Van értelme ,fizet vagy kamu az egész?
2010. jan. 12. 08:08
 1/6 anonim válasza:
71%

Természetesen igen kaptam pénzt, de elég sok a kamu oldal is. Tapasztalat és fülesek kellenek hozzá, mint mindenhez... Bármilyen kérdése van forduljon bizalommal hozzám: raulitjani@vipmail.hu


Biztosan fizetö oldalt e-mailben tudok adni az itteni weboldal szabályzata miatt

2010. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%
pontosítom az e-mail cíemm: raulitojani@vipmail.hu
2010. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
85%
De vigyázz,mert aki segitséget nyujt, őis lehet "kamuoldal"
2010. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát ilyen oldal nincs szerintem.Vagy esetleg minimális összeget keresnél vele (mondjuk 0.01 centet klikkenként).

Olyan ember a környezetemből, aki mondta, hogy "havernak kiküldték, reggelj be te is" még soha nem mondta meg, hogy ki az a haver...

Szóval töltsd másra a drága időd.

K.A. 17/F

2010. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
120%,hogy mindegyik ilyen oldi kamu
2010. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél éve csináltam, beregeltem vagy 50 reklámoldalra, 1$-ig mentem, mert annyi volt a min. kifizetés. De azóta is küldik a reklámokat az emailemre, nem győzöm törölni.. Annyit nem ér az egész...
2010. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!