Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erkölcsi bizonyítványt okmányi...

Erkölcsi bizonyítványt okmányirodában is lehet igényelni?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül ez és mennyi időt kell rá várni míg megjön?
2014. aug. 4. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Leggyorsabb az ügyfélkapun. Egy héten belül megküldték. 3100 Ft körül van az ára. Postán is lehet, de nyilván ott idő, amíg megkapják, iktatják és átadják a megfelelő osztálynak.
2014. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha értem. és azt mondják hogy ez a bizonyítvány kb 3hónapig érvényes igaz ez?
2014. aug. 4. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. 3 hónap múlva újat kell kérned, ha megint szükséged lesz rá. Szerintem köcsögség munkáltatóktól, ha az állás pályázat mellé kell csatolni. És ha nem kapod meg az állást, akkor buktad a pénzt.
2014. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen óvodában szeretnék elhelyezkedni mint dajka de arra is pályázni kell na most ha kiváltom és mégsem nyerem el az állást akkor feleslegesen váltottam ki szóval elég rossz helyzet mert általában minden óvodába kérnek ilyen erkölcsi bizonyitványt és nem is biztos hogy felvesznek...:S
2014. aug. 4. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!