Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem ebayről lassan 1...

Rendeltem ebayről lassan 1 hónapja nagy értékben és még nem jött meg, meddig várjak?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy tabletet ebayről és kezdek aggódni, hogy nem fogom látni, rendelés után kaptam egy e-mailt az eladótól, hogy feladta 18-28 napon belül szokott megjönni, de kb egy hét után letörölte magát, előtte 100%-os top rated seller volt, az ebay azt írja, hogy legyek türelmes ha feladta, de mivan ha nem jön meg meddig várjak a bejelentéssel? A pénzem legalább visszakapom? A válaszokat előre is köszönöm.

2014. júl. 31. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
45 nap után a rendeléstől jelezd az ebayen, hogy nem kaptad meg a terméket, és visszakapod az árát.
2014. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyitottál dspute-ot?

Én a határidő utolsó elötti napján szoktam írni.

Akkor megkérnek hogy árjak 1 hetet és ha akkor sem kapom meg amit rendeltem,írjak megint és visszakapom a pénzem.

2014. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Augusztus 4 a határidő úgy gondoltam ha aznap nem jön meg akkor írok az úgy jó?
2014. júl. 31. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen az úgy jó!

De nyiss Dispute-ot tehát ne privátban irj az eladónak! :)

2014. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az eladástól számított 45. napig bezárólag lehet az eBay-hez fordulni segítségért. Ha ez lejár, akkor leveszik rólad a kezük úgymond, nem tudnak segíteni, max az eladóval lehet tárgyalni.


Nekem volt már olyan, hogy nem jött meg az áru (sőt erősen sejtem, hogy el se küldték), írtam az eladónak, hogy meddig várjak, de amíg vártam, addig lejárt a 45 nap, és hiába próbáltam dispute-ot nyitni, az eBay nem engedte. Szerencsére az eladó visszaküldte a termék értékét, mert személyesen kértem meg rá, de jobb még a 45 nap lejárta előtt cselekedni, ha neadjisten egy olyan eladóval van dolgunk, aki magától nem fizetné vissza a termék árát.

2014. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!