Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a paypal jelszav...

Elfelejtettem a paypal jelszavamat és elakadtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

AZ a helyzet hogy elfelejtettem a jelszót, és rányomok hogy újat kérek, aztán email cím azonosítás stb megtörténik, utána kér egy olyat h bank account number és ott ez van:

Account Number: OTP BANK CHECKING XXXXXXXX00

IBAN: (és ide kell írni)

van alatta ilyen segítség amiben ez áll:


Your information is secure


For your security, PayPal will never ask you to re-enter your full bank account or credit card number without providing you at least the LAST TWO DIGITS of the number. These digits let you know that we already know the full number and are asking you for the rest of it. Beware of any website or email asking for these numbers for "verification" that does not PROVE that it knows the number by providing at least the last two digits.


Nemnagyon értem mit akar itt, de az otp oldalán már generáltam ilyen IBAN számot, már sokmindent próbáltam, de nem akarja elfogadni tehát nemtom hogy mitkéne csinálnom? előre is köszi a válaszokat


2010. jan. 10. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:

bár nem nagyon vágom az angolt, és paypalom sincs (még)de sztem a kártyád utolsó két számjegyére kíváncsi, és a IBAN számra. Gondolom a "OTP BANK CHECKING XXXXXX00" résznél be írhatod a két utolsó számjegyet, és lent az IBAN számot.

Arra figyelmeztet, hogy soha nem kérik a teljes kártyaszámot, és óvakodj az olyan E-mailektől, ahol "Ellenörzés" céljából ezt teszik.


Remélem tudtam segyteni.

2010. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!