Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő amíg megérkezik a...

Mennyi idő amíg megérkezik a csomagom? (UPS)

Figyelt kérdés

Rendeltem kínából egy csomagot gyorsított (express) szállítással, 21-én adták fel és kaptam hozzá egy tracking numbert, ami ezt mutatja:


7/22/2014 7:18:00 AM NL, BILLING INFORMATION RECEIVED

7/21/2014 8:00:00 PM GUANGZHOU Despatched from Guangzhou Yanwen Sorting Center

7/21/2014 6:00:00 PM GUANGZHOU Arrived at Guangzhou Yanwen Sorting Center


Ma frissült és kaptam hozzá egy újabb csomagkövető számot, ebből tudtam meg hogy UPS Standarddal fogják kiszállítani. Az újabb csomagkövető szám ezt írja:


Megrendelés feldolgozva: kész az átvételhez


A UPS fuvarlevél elkészült. Amint a szállítmány megérkezik a UPS központba, a nyomon követési állapot - a beütemezett kézbesítési időpontot tartalmazva - frissítve lesz.


Fuvarlevél létrehozva: 2014/07/22

Elküldés, illetve kiszámlázás időpontja: 2014/07/22

Súly: 1.30 kg

Típus: Csomag


Előreláthatólag mikor érkezik meg a csomagom? Van valakinek valamilyen tapasztalata? Fontos lenne, köszönöm!



2014. júl. 24. 13:09
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:
Kínából kb 1 hét futárral. UPS-szel mondjuk nincs tapasztalatom csak DHL-lel és TNT-vel, velük kb 1 hét economyval.
2014. júl. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!