Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak a hülyék mennek ki...

Csak a hülyék mennek ki külföldre aki itthon nem viszik semmire?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 11:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Azért ez erős túlzás. Az egyik volt iskolatársamat például pont azért hívták ki dolgozni Svájcba egy fizikai kutatóintézetbe, mert itthon nagyon is sokra vitte.
2014. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

____ Legalább 10-szer annyit keresek, mint otthon kereshetnék_____



tehát ha valaki itthon annyit keres min te odakint akkor 10x okosabb nálad?

2014. jún. 27. 13:05
 13/17 anonim ***** válasza:
10%
Gratula, hogy ti képviselőként meg hasonlóként 1-2 millót kerestek havonta, aki otthon ennyit keres, az nem 10-szer okosabb, hanem 10-szer jobban hazudik, csal, vagy lop.
2014. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Minimálbér mindenhol minimálbér.


Akkor menj ki, ha nem minimálbért fogsz kint keresni, mert a kinti minimálbérből kint kell megélni, és ha nem fizeti a munkáltató akkor ott vagy ahol a part szakad.

2014. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

anyukám 950 bruttót keres.

apu vállalkozó 15-50millió / év

2014. jún. 27. 19:45
 16/17 anonim ***** válasza:

Bruttó...

Nettóban számolj, amit kézhez kap.

Nálunk a válallkozás bevétele több évente, de abból vannak kiadások és adó és biztosítás, plusz munkások bére. Ha én bruttóban számolnék, 2-3 éven belül gazdagok lennénk. Itt több a bevétel, de több a kiadás is.

2014. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Attilabranko válasza:

én már 16 éve élek külföldön,és amire emlékszem az az ,hogy egyszerűen szerettem volna megismerni a mást! Életemben először Barcelonába kerültem,na az aztán volt valami hatalmas élmény volt.Laktam rengeteg kis és nagy városban.(nem turistaként)2 éve Afrikával ismerkedtem meg.

Tehát nekem az első dolog nem a pénz volt! Jelenleg ausztriában élünk.Én villanyszerelő vagyok,feleségem étteremben dolgozik.2 ezer Eurot félreteszünk havonta.szakmunkásként!!!!Minden korszerübb,tömegközlekedés,utak,parkok tiszták.Jóbb minőségü ételek,az üzemenyag olcsóbb.biciklis utak kiépítve...egy sört is ihatsz ha vezetsz...:)

2014. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!