Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez esetben kapok valamennyi...

Ez esetben kapok valamennyi összeget?

Figyelt kérdés
Fiatal, egyetemista vagyok, levelezőre kértem át magam, majd dolgozni kezdtem. 9 hónapot húztam le egy cégnél, aztán új főnököt kaptam, aki nem tolerálta a vizsgaidőszakomat, így közös megegyezéssel szerződést bontottunk. (Határozott időre szólt egyébként a szerződésem, ez év dec.31ig). A kérdésem az volna, hogyha lejelentkezem a Munkaügyi Központba, jogosult vagyok valamennyi támogatásra?
2014. jún. 23. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sőt a Tb-det is fizetned kell ezután ha nem találsz munkát.
2014. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a 9 hónapod van, akkor nem jár neked álláskeresési. Ahhoz legalább 360 napodnak kellene lennie az elmúlt 3 évben (alkalmi munka is beleszámít)

TBd még 45 napig van passzív jogon.

Ha regisztráltatod magad álláskeresőként, kérelmezheted a TBd rendezését a járási hivataltól rászorultsági alapon.

2014. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!