Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pay pal-on nem egyezik a...

Kshow kérdése:

Pay pal-on nem egyezik a kartya tulajdonos neve es a paypal fiokom neve ilyenkor mi a teendo. Vagy igy is tudok utalni a paypal-ra?

Figyelt kérdés
ugyan a paypal kiter ra hogy egyeznie kell, de okoz ez problemat valojaban?sok helyen olvasgattam utana mindenki mast mond.

2014. jún. 16. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg kell változtatni a nevedet( paypal-ost)

Ha egynél több fiókra próbálod feltölteni a kártyád akkor tiltani fogja a paypal , szal nrm lehet vele paypalra utalni...

2014. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazabol az volt hogy sajat kartyamat amivel eredetileg regelni akartam azt letiltotta mert elrontottam a 4szamjegyu igazolo kodot es most egy masik kartyat regeltem be ugyan abba a paypyal fiokba ez mukodik is visszautaltak azt 400valamennyi ft csak most igy nem egy neven van a paypal meg a kartya. es hol tudom atirni a paypal nevem, mert azt olvastam h nem lehet meg h 2000ft ert lehet, mar nem tudom mi van...
2014. jún. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!