Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyertetek már nagyobb összeget...

Nyertetek már nagyobb összeget sorsjegyen?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék,hogy nyert e valaki már jelentősebb összeget kaparós sorsjegyen,ha igen,melyiken,és mennyit?

Illetve akik sorjegyeznek,milyen gyakran adnak esélyt maguknak,hányat vesznek egyszerre,válogatnak-e,vagy találomra választanak,1 vagy több darabot?


2014. jún. 15. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A postán, Black Jack sorsjeggyel nyertünk apummal tavaly 10ezer Ft-ot. Ott helyben ki sem fizették, hanem át kellett vele menni a lottózóba. Előtte megmutogatták egymásnak, mert állítólag még ők sem láttak ilyet, ritka, mint a fehér holló. A legtöbbel pár száz, maximum 1-2 ezer forintot lehet nyerni.
2014. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,ezért is érdekel,hogy valaki nyert e már 1-2 ezernél többet egy sorjegyen..

Meg mindig csak 1kell a 100 ezrekhez,milliókhoz,nagyon idegesitő..:)

Viszont hallottam már,hogy azért van akinek bejön.

Persze ez is nagyon ritka.

A Bukszát sokan veszik,olvastam,látom is lottózóban,én 2x tettem vele próbát,de elbuktam.

Leggyakrabban a Rubik kockával nyertem,de max 2 ezret egy sorsjegyen.meg egyszer 1000-et az Édenkerten.Amúgy csak az áruk jön vissza,vagy 500 ft.

Hogy szoktatok választani,találomra,szám alapján,sorban többet,vagy összevissza?

2014. jún. 15. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Találomra választok, havi 1-2t veszek, max. 2500 ft-ot nyertem eddig. Pár éve az előttem a sorban álló fickó nyert 50eFt-ot, ki is fizették neki.Többről nem hallottam, csak úgy, hogy valakinek a valakije mondta, hogy valakinek a vkije nyert 5 milliót...de akit saját szememmel láttam, ismertem személyesen az ez az 50ezres fickó volt, senki több.

Van egy kőgazdag rokonom, aki havi szinten 30ezret költ kaparósra csak a játék kedvéért, de soha nem nyert többet 1-2eFt-nál, pedig a nagy számok törvénye alapján már kellett volna nyernie.

2014. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb barátom a fődíjat vitte el 10.000 eurót kb két éve.
2014. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pár éve életem első kaparós sorsjegyén nyertem 20.000Ft-ot (Fáraó). Akkor kb. havonta vettem, most már úgy fél, 1 évente.
2014. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Két éve vettem karátok köztöt,akkor nyertem vele 6000-et,azóta szoktam venni,de sajna most már nincs ez a sorsjegy.Mostanság buxázok,ott a legnagyobb összegem 8000 volt.Hetente szoktam venni egyet,általában az árát nyerem vissza egyébként.Hálistennek most a nyeretleneket is vissza lehet küldeni... :)
2014. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ritkán szoktam venni,de akkor 5db-ot általában,bukszából.

Viszonylag drága,mert 1000ft egy darab,viszont eddig nem volt olyan,hogy mínuszba jöttem volna ki. A legtöbb, az 50.000FT volt egy sorsjegyen eddig a nyereményem.

2014. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!