Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 70000 ft-ból egyedül meg...

70000 ft-ból egyedül meg tudnék élni egy minigarzonban?

Figyelt kérdés

Mennyi a különböző számlák?

Rezsi

Bérlet...stb



2014. jún. 7. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha utananezel, egy 35000-es alberlet viszonylag olcso. Ehhez hozzajon a futes, ami ha makod van, 10-12 ezer. Jon meg a viz villany, amire tippem sincs. Jon 5000 tv, ha akarsz, mondjuk makod van, es benne van a net. Ez akkor igy 50 ezer, plusz viz villany. Hozzajon a kaja, es minimumon elsz. Persze mindemellett, en negy fos csaladot tartottam fel havi 30 ezerbol. Csak nem fizettem rezsit, es szaraz kenyeret ettunk. Szerintem csak szenvedes lenne az eleted, ha ezt egyedul akarnad kivitelezni.
2014. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem!


A legolcsóbb albérlet is 40 ezer, de ez akkor vagy rossz helyen van, vagy nagyon lepukkant.

Rezsire számíthatsz 20-at, télen többet.


És ekkor még nem ettél, ruházkodtál, nem vettél semmit.


Én tavaly rezsivel 85-öt fizettem egy garzonért.

2014. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem!
2014. jún. 7. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem sajnos, de szobát tudsz bérelni.
2014. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegetalni tudsz talán
2014. jún. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Egy minigarzonra elmenne szinte az összes pénzed. Talán ha szobában gondolkoznál, akkor esetleg lenne esélyed.
2014. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Még akkor is esélytelen, ha a sajátod a lakás. Ha meg bérleti díjat is fizetni kell, akkor pláne az.
2014. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Ahhoz képest elég sokan élnek még ennél is kevesebből, annak ellenére, hogy "lehetetlen". Ha valakinek nincsenek nagy igényei, meg tud élni 70-ből. De nem úgy, hogy egyedül szeretne lakást bérelni, hanem úgy, hogy kemény kompromisszumokat köt.
2014. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!