Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkákat tudnék így...

Milyen munkákat tudnék így találni nyáron Pesten?

Figyelt kérdés
Hirtelen Pestre kéne költöznöm akár már a jövő héten. 24 éves lány vagyok, érettségim van csak és középfokú nyelvvizsgám. Szeptembertől suliba fogok járni, de addig kéne valami... Tanultam alkalmazott grafikát egy évig, nem lett meg az okj, mert a 2. évet abbahagytam magánéleti zűrök miatt, viszont értek a Photoshophoz és elég jól rajzolok. Most vagyok túl egy nagyon ronda szakításon, egy nagyvárosból kerültem haza a szüleimhez egy kis faluba. Itt nincsenek lehetőségek, nem tudok kezdeni magammal semmit, nem maradhatok itt hosszútávon, viszont eléggé szét voltam esve idegileg ezért gyógyszereket kaptam egy hete, de már viszonylag jól vagyok. Elmennék akár fekete mosogatónak is vagy bármi, csak mehessek végre Pestre egyedül önálló életet élni... Ja azt azért még tudni kell, hogy időnként rettenetesen erős migrén jön rám, ilyenkor van, hogy egész nap csak feküdni tudok, de ez azért elég ritka. Most a Lamoleptől, Cipralextől és Truxaltól kicsit homályosan látok messzire, de ez állítólag elmúlik. Egyébként rendben vagyok. Fizikailag nem túl nagy a teherbírásom, de azért a szél se visz el. Olyan meló kéne, ami viszonylag nyugodt, monoton, nincs túl nagy szükség a kommunikációs készségre és persze 2 mázsás vasakat se kelljen kézzel emelgetnem... Mit tudnék így elvégezni?

2014. máj. 31. 12:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!