Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék nyáron német nyelvte...

Szeretnék nyáron német nyelvterületen dolgozni, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy nyáron Bécsben dolgozhatok egy ismerősömnél, de nem jött össze. Mostanra annyira beleéltem magamat, hogy mimdenáron menni akarok külföldre dolgozni.


Nem ismertek olyan irodákat, akik külföldre munkát meg szállást intéznek Magyarországról? Vagy nincsen olyan baráti körötök, akikhez csatlakozhatna egy jó fej fiatal srác? :)


A B2-es nyelvvizsgát még nem raktam le, mert majd egyből C1-et szeretnék jövőre -ezért is akarok kimenni. Viszont már van egy ötös érettségim belőle és alapmunkákhoz való nyelvtudásom egészen biztosan van.


Nekem a kapcsolatteremtés meg a nyelvismeretem fejlesztése a cél, és nem a pénz az elsődleges. Azonban nem szeretnék minuszban kijönni se az egész kalandból (szerintem 1000-1500 euros nettó keresetekkel nem is lehet...).


Hálás vagyok minden segítségért!


Ha kapok lehetőséget más országba (pl. Anglia, de akár más is szóbajöhet), akkor oda is mennék szívesen, csak értelmesen tölthessem a nyaramat. Fejlődéssel.


Mégegyszer köszönet!


18/fiú



2014. máj. 31. 09:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!