Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri elmenni...

Whiskeysdad kérdése:

Szerintetek megéri elmenni ingyenes pénzügyi elemzésre? Miről lehet szó? Azt mondták, hogy "nem tukmálnak rám semmit sem, csak felmérik, hogy mire van szükségem"

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ójaj rosszul kezdődök az egész történet xd

Én biztos nem foglalkoznék ilyenekkel.

2014. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 savanyújóska ***** válasza:
83%
= felmérik mire van szükséged, és Ó, jaj! pont van is egy ehhez illő ajánlatuk... Egyébként szerintem megéri elmenni, nem kell feltétlenül mutatni, hogy nem akarsz venni semmit (pénzügyi szolgáltatást, bármit), végső soron nem kényszeríthetnek rád egy ajánlatot. Lehet, hogy haszontalan szócséplés az egész, de az is lehet, hogy alapvetően hasznos, ha fenntartásokkal kezeled. Én elmennék, azzal a határozott, de ki nem mondott szándékkal, hogy alapos (legalább 24-48 órás) meggondolás nélkül nem megyek bele semmibe, és ha valami felkelti a figyelmem, lehetőség szerint utána keresek/számolok.
2014. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem tukmálunk rád semmit"


Ez olyan:


Farkas: Malac, gyere ki a házadból, nem eszlek meg.


xd

2014. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ingyen jótevők, Teréz anyák nincsenek a pénzügyi szektorban. Azok az emberek ott fizetést kapnak, és pusztán beszélgetéssel nem fognak pénzt termelni, nem fognak olyanokkal tökölni, akiből nem lesz valamilyen haszon. Valamit biztos akarnak, ha nem is tukmálni, de afelé terelni, hogy neked arra nagy szükséged van és hülye lennél ha nem használod ki. Vagy hitelt akarnak a nyakadba sózni, hogy vegyél fel pénzt, vagy valami befektetés. De hidd el, csak azért, hogy ingyen okos tanácsokat osztogassanak, azért nem fognak órákat áldozni az életükből.
2014. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

én azért értek a pénzügyekhez és voltam ilyen előadásokon.

Mindenhol van "tukmálás".

Hol a finomabbik változat, hol nem.

A szakmai tudását az előadóknak inkább hagyjuk...

Az egész levezetését viszont baromi jól csinálják.

Példa:

Akarsz venni házat? tényleg akarod?

hogyan tudod megvalósítani? módszer amit kiötletelsz: látod így 1111 év után lesz házad...

de itt a remek lehetőség: és ott is a termék, amivel az egész helyzet megoldódik, általában UL biztosítás.

2014. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Katoonene ***** válasza:
88%

Ne vigyél semmilyen okiratot, lehetőleg még tollat se, nehogy valamit aláírassanak. Nem éri meg, hangsúlyozottan nem éri meg azt az időt se, amit belefektetsz.


Rengeteg adattal példával halmoznak el, aminek utána se tudsz járni, így történt-e. Viszont a sok levezetés közben felmerül valami tuti ajánlat, amire minél hamarabb, akár ott rögtön le kell csapni.


Ingyenes pénzügyi elemzésen még nem voltam, de Zepteres bemutatón igen, ahol ilyen légtisztítót meg takarót adnak 200.000 ezerért. Úgy mentem be, hogy hülyeség, a végére meg úgy felvezették, hogy nekem is kellett 1-2 nap, mire meggyőztem magam, ostobaság.


Egy ilyen pénzügyes tanácsadáson pláne el tud az ember csábulni, mert azt hiszi, minimálisan ért a pénzügyekhez, és ezt használják ki.


Egyébként azt mérik fel, mit szeretnél, és addig erősítenek benne, míg be nem fektetsz.

2014. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Őszödi Ferenc ***** válasza:
NEE!! Sajnos több barátomat is fekete listára tettem, miután bepróbálkoztak ilyen ökörséggel. A pénzügyeimet csak a könyvelőmmel, mástól nem kérek tanácsot, köszönöm.
2014. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
OVB <3
2014. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Majd meséld el, hogy az arany MLM-ről, a Botanoo-ról, vagy a Zepteres szarról volt-e szó, esetleg csak egy kínai hitellel egybekötött "csodás" befektetést ajánlanak, ahol csak a házad és a rokonaid házát teszed kockára.


Ne ugorj bele, de kérlek osszad meg velünk a nagy csábító ígéretek tömkelegét, régen nevettem egy igazi kolosszális viccen, itt az ideje :)

2014. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!