Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbüntettek a vonaton mert...

Megbüntettek a vonaton mert nem eredeti a diákigazolványom milyen büntetésre számítsak?

Figyelt kérdés

A héten a vonaton megbüntettek mert diák jegyet vettem de a diákigazolványomat nem fogadták el mert nem eredeti. Befizettem a MÁV-nak a bírságot de ezen felül még lehet más büntetés is pénzbüntetés, börtön büntetés?

22/F


2014. máj. 21. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ezen kívül nem, de jól tedd el az igazoló szelvényt, hogy meglegyen, hallottam már cifra történeteket, hogy utólag akartak ilyesmit behajtani.
2014. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
feljelenthetnek, mert a diákod hamis. Börtön nem lesz belőle, de épp elég kihallgatásra menni, honnan szereztél hamis diákot.
2014. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Okirat hamisításért feljelenthetnek, bár szerintem egyszer lebuksz nem fognak.
2014. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Okirathamisítás egyértelműen börtön. Ha már harmadjára követted el, akkor tényleges életfogytiglan.
2014. máj. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!