Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki és mit dolgozott már a...

Ki és mit dolgozott már a Meló-Diáknak?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Én idén dolgozom először nyáron valamit, és kíváncsi vagyok, hogy nappal milyen munkalehetőségek vannak. Ugyanis vidéki vagyok, és csak nappal tudnék dolgozni a közeli városban.

2014. máj. 12. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Középiskolás koromban a Barneválban (csirkefeldolgozó gyár) toltam Melódiákként.
2014. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább mit nem dolgoztam náluk :)


Csináltam én nekik mindent,igaz én évközben és éjszaka is mentem.Szórólapozás, hűtőházban mindenféle zöldség-gyömölcs feldolgozása,irodai adminisztráció, gyárban dobozolás, fesztiválon beöltözve promózás,de mentünk kukásautóval is kukátszámolni,volt forgalomszámlálás, gyárban műanyagszékpakolás,tesco-cora pénztár illetve árufeltöltés,és még ami nem jut eszembe.


A dolog titka: legyél pontos,megbizható,és akkor hivnak rendszeresen.

2014. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :D


Ha csak nappal tudnék dolgozni, akkor milyen munka ajánlatokra számíthatok szerintetek? :)

2014. máj. 13. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!