Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2013 ban lejárt erzsébet...

2013 ban lejárt erzsébet utalvannyal lehet még valamit kezdeni? Megnézik a pénztárosok elfogadja a gép? Vagy hogy ellenőrzik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Begyújthatsz vele.
2014. máj. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem ervenyes ettol fuggetlenul az erdekelne hogy meg lehet e vele bukni. Mert pl edenredes utalvanyt mar siman elfizettem lejartat de az 10 éve vot. És nem tudom ez az erzsebet utalvany mennyire ellenőrzótt. Mivel regen az edenredeel ruhat vettem pl az se tünt fel itt meg szolnak egy sórért is
2014. máj. 12. 03:11
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Az egyáltalán nem zavarna hogy mondjuk az eladó elfogadja tőled, de tőle meg levonják mert már nem érvényes?
2014. máj. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az eladó nem fogadhatja el, mivel érvénytelen, így kasszazárásnál mínuszban lesz, amit a fizetése bán. Nem tudsz vele semmit sem kezdeni, annyit ér mint egy bármilyen fecni. Gyújtósnak még jó.
2014. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!