Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek szponzort?

Hogyan szerezzek szponzort?

Figyelt kérdés
Pár haverom, és jómagam FPS játékokkal (Counter Strike Global Offensive) játszunk, szoktunk járni versenyekre, és eléggé jó helyezéseket szoktunk elérni. Hogyan szerezhetnénk szponzorokat? Kiket lenne érdemes, mit kéne mondani nekik?

2014. máj. 1. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
El kell kezdeni online streamelni a játékot és ha jó vagy (és valami érdekeset tudsz felmutatni..) akkor sok néződ lesz, az meg majd bevonzza a hirdetőket is.
2014. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én komolyabb cégekkel szeretnék majd üzletet kötni, Razer, Steelseries, Astrogaming stb.. ezek csak nem fognak maguktól felkeresni. Hol lehet őket egyáltalán elérni? Mit érdemes mondani?
2014. máj. 1. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig de. A szponzor emberének szokás szinte mindig megkeresni a "tehetséget", akiben látnak fantáziát, nem pedig fordítva.


Profi sportolók körében is így megy, ott vannak a Nike, Adidas, stb... tehetségkutatói az ifi versenyeken és lecsapnak a tehetségekre egy-egy ajánlattal.

2014. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is toltam egy ideig az FPS gameket, mára abbahagytam. Mikor ugyan abban a teremben tolod valakivel ellenőrzött gépeken szinte mindig nyertem (igaz ezek nem nívós versenyek voltak), de neten jó, ha 100ból 1er. OPK mindent visz, felesleges neten tolni mert mindenki csal, aki meg nem csal az abbahagyja, mint én. A fejlődés is megáll sőt visszafejlődik az ember csalók ellen.


Stratégiai játékban SC csapatommal versenyeztünk, Angliában viszont csak 6odikak lettünk, amíg volt esély dobogóra jöttek az ajánlatok, míg el nem vesztettük a küzdelmet. Tehát hiába tolsz egy gamet neten nagyon jól (9000win 80lose), a lényeg a versenyteremben van, ha ott nem bizonyítasz, akkor esélyed nincs szponzorra!


Láthattalak már valamilyen versenyen? Milyen néven tolod? Vannak fenn videóid a neten? Elértél már valamilyen díjat?

Sokan hiszik, hogy jók, sajnos a csalás manapság= pro, tiszta játékos = noob, ezért is hagytam fel mindennel vagy 6 éve!


Jöhetnek nyugodtan a linkek, akár privátban is.

2014. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ebben komoly pénz. Barátom is nagy gamer volt, európa-bajnokságot is nyertek csapatban, őket így meg is kereste szponzor cég, kaptak 60 ezres headsetet. Egyszer..


Van egy másik barátom, ő egyéniben kijutott világbajnokságra, ott 10. lett, kapott a helyéért némi pénzt, meg egy egyszeri szponzorációt, egy jó egeret.


Én magyar országos versenyt nyertem csapatban, egyéniben 3. helyezett voltam, és semmit nem kaptam, soha :)

2014. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Főleg kisebb házi versenyeken vettem részt, szóval nem valószínű, hogy láttál valaha is. A nevemet meg nem szeretném itt kiírni.
2014. máj. 1. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Házi verseny haverok közt? Miért nem mered felvállalni a gamer neved? A szponzoroknak sem mondanád meg?


A "gamer" neved jöhet privátban is!

2014. máj. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Házi versenyt senki nem fog szponzorálni.
2014. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!