Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma (December 25. ) meddig...

Ma (December 25. ) meddig tart nyitva a TESCO? És a bankok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ember, Karácsony van! Miért kéne bármelyiknek egyáltalán kinyitnia?!?
2009. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Válasz a kérdésre?Tudom,hogy ünnepnapokon semminek nem szabad nyitva lennie blablab... de délelőtt se?
2009. dec. 25. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Nyitóoldal ünnepi nyitvatartás. Ma és holnap zárva van a TESCO, vasárnap reggel 6-kor nyit.

Ilyenkor csak a mozik és a vendéglátó egységek vannak nyitva (szállodák, éttermek...), leginkább a turisták miatt.

2009. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

A karácsonyt egyébként kis kezdőbetűvel írjuk. De egyetértek az első válaszolóval (és természetesen a másodikkal is).

Viszont én magam legalább háromszor hallottam a rádióban, illetve a TV-híradóban, hogy ma és holnap az éttermek, szállodák kivételével gyakorlatilag minden zárva lesz - ahogy az évek óta lenni szokott. Nem hiszem, hogy te nem hallottál róla.

2009. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

"de délelőtt se?"

Délelőtt nem ma van? LOL

2009. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A non-stop boltok azért nyitva vannak az egész ünnep alatt!
2009. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ilyenkor van az, hogy sok ember azt gondolja, hogy miért nincs nyitva a TESCO, meg a hasonlók? És sopánkodnak, mert hogy mennyi ember akarna ilyenkor vásárolni! Mindez igaz, de gondoljunk bele, mi lenne, ha TE lennél az, aki a TESCO-ban dolgozik? Szerintem nem örülnél neki, ha karácsonykor is be kellene ülnöd a kassza mögé. Az a baj, hogy az emberek elvárják az ilyeneket, mint a non-stop nyitvatartás.
2009. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyet értek az első és az utolsó válaszolóval.
2009. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

aki dec.24.14:00 óráig nem tudta elintézni,amit akart,és nem bír ki 3 napot boltok nélkül,az már azért nem egészen érthető



amúgy NON-STOP boltok vannak nyitva.

2009. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Nézd, kedves kérdező, az, hogy hétvégén nyitva vannak a boltok, rendben van, mert az ott dolgozóknak kiadják máskor a szabadnapokat, de a karácsony nekik is karácsony, a vendéglátósok is csak a turizmus miatt dolgoznak, de az meg olyan munka, hogy ha szezon van (tél-nyár), akkor hajtás van, azon kívül meg lazább a munka, az egészségügy nem áll meg, ahogy a közlekedés se, de ott is ritkítanak, hogy a dolgozók ne legyenek túlhajtva, meg persze a közüzemi szolgáltatók is csak ügyeleti szinten vannak bent, a gyógyszertáraknál is csak a kötelező ügyelet van, aki zenél, annak ugyancsak szezonban van nagy hajtás, amúgy meg van, hogy hetekig-hónapokig nincs munka. Az ATM-ek mindentől függetlenül üzemelnek, ahhoz nem kell dolgozó. Nekem se adják ki az év végi néhány napot a munkahelyen, hétfőn menni kell, mert év végi zárás van és így is kevesebben vagyunk, úgyhogy egy emberre több munka vár, de ez a pár nap kellett, mert az előző hétvége rövid volt, és már nem voltam éber.
2009. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!