Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik még valós otthoni...

Létezik még valós otthoni munka ami NEM internetes?

Figyelt kérdés

Szeretnék a főállásom mellett egy kis plussz jövedelmet keresni, de mindenhol csak INTERNETES munkát hírdetnek.

Aminek 99%-a becsapás. Létezik még egyálltalán olyan hogy házhoz hozzák az összeszerelni kívánt termékeket?


2014. ápr. 30. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan munka. De szerintem az osszeszerelos munka nem fizet valami jol. Ha esetleg erdekelne egy masik lehetoseg irj vagy privatba vagy itt.
2014. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj az elsőnek, ha van eszed
2014. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

"mindenhol csak INTERNETES munkát hírdetnek.

Aminek 99%-a becsapás. "


100%-a.

2014. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tom0 válasza:
én mondjuk találtam internetes munkát ami nem átverés és fizet is attól mert internetes munka még nem feltétlen lehet rossz vagy átverés... már számtalanszor vettem ki pénzt. jó lehet nem olyan mint amire ti gondoltok ez inkább olyan jövedelem kiegészítésre jó de ha mélyebben belemegy az ember akkor nagyon jól lehet vele keresni... egyébként PTC és ez nem MLM munka még mielőtt bárki is írná. nem is piramis alapú. eleinte kételkedtem én is de aztán belejöttem mára már több ilyen oldalt is csinálok és meglehetősen szépen keresek vele. ebbe nem szükséges még befektetni sem mert nem kötelező el lehet indulni nulla befektetéssel is én is úgy kezdtem. ha valakit esetleg érdekel pár jó oldal amit én is csinálok tehát kipróbált oldalak írjon nyugodtan de csak akkor ha tényleg érdekli
2014. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen "netes pénzkeresések" mind átverések. Vagy fórum teleszemetelés, vagy MLM-átverés vagy valami hasonló szarság. Külön cuki hogy még NEKED kell pénzt küldened valakinek előre hogy "dolgozhass", amiért persze soha egy fillért nem kapsz senkitől (elvégre nincs munkaszerződés, és 900 forintért senki nem fog a bíróságra rohangálni). Sikersztorikat meg én is ki tudok találni kemény 2 perc alatt: "olvastam valakiről aki látott már valakit aki hallott valakiről aki ismert valakit akinek már fizettek..."


A PTC is aranyos - egybillió kattintás után fizetnek neked 0,000000000000001 dollárt. Mire összekaparsz tíz dezsőt, az oldal már ötször megszűnt :D tényleg remek...


Egy szó mint száz: ezek átverések, kerüld el őket JÓ messzire!

2016. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mihez értesz? Ha tudsz magas szinten programozni, könyvelni, képet szerkeszteni, egzotikus és/vagy szaknyelven fordítani stb., akkor kis szerencsével és utánajárással találhatsz otthoni munkát.


De az ilyen összeszerelős dolgok tuti átverések, kinek érné meg házhoz vinni egy ilyen terméket és még pluszban fizetni is a szerelésért?

2016. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!