Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPalon hogy tudom ezt megnézni?

Fuuton kérdése:

PayPalon hogy tudom ezt megnézni?

Figyelt kérdés
PayPalon keresztül elvileg küldtek nekem pénzt valahonnan, de még nem jelent meg az egyenlegemen, ők viszont állítják, hogy elküldték, és egy ilyen transaction ID-t is küldtek, hogy ellenőrizzem le, viszont sajnos fogalmam sincs, hogy hogy kell, valaki tudna ebben segíteni?
2014. ápr. 23. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűen hazudnak. Azonnal meg kellene jelenlen az összeg és a név, továbbá egy emailt is kapnál erről.

Valaki át akar verni téged. Csak nem egy apróhirdetésre jelentkezett egy külföldi vevő?

2014. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, ebayen rendeltem, csak nem érkezett meg, az áru még, és szarakodnak a pénz visszafizetésével.
2014. ápr. 23. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Na várjunk. Melyik egyenlegedről beszélsz? Mert ha kártyával fizettél, akkor a refund forintban csak 3 nap múlva jelenik meg a magyar bankszámládon.
2014. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!