Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen vásárolt nagy értékű...

Ebayen vásárolt nagy értékű cikkek (fényképezőgépek) vásárlásánál mekkora az esély, hogy átcsúszik a vámon az áru?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 21. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vedd EU-ból!
2014. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
40ezerért drágábban. lehet, hogy a vámmal is olcsóbban kijönnék, mint ha eleve euból rendelem, de köszönöm a választ.
2014. ápr. 21. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a vám a kisebbik része, van még ÁFA is


plusz a stressz, hogy azt kapod-e, és ha igen, milyen lassan


ha EU-ból vásárolsz, akkor a garanciális háttér is megvan

2014. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ezt mind értem, de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ. Köszönöm.
2014. ápr. 21. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

válasz, gyakorlatilag semennyi...


amúgy amit a 2. írt, többet bukhatsz a garancia hiányán, mint amennyit spórolsz a vételáron

2014. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

jó, akkor válaszolunk a kérdésre


Semekkora esély, hogy átcsúszik, ugyanis az árucikk jellegéből adódóan nem kerülheti a figyelmüket, mert 1000 forintos fényképezőgép nincs. Olyasmi csúszhatna át, amiről nem egyértelmű, hogy milyen értékű- Például hanglemezek.

Összességében ráfázol, ha spúr vagy

2014. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel feltüntetik rajta, azt hogy milyen áru és az árát, gyakorlatilag 0 az esély, hogy nem vámoltatják meg. A vám az adó kisebb része, mert arra még rájön az áfa is.
2014. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem én az áfát is, én egy kalap alá vettem a kettőt, értek mindent, csak a kérdésemre kértem választ. Köszönöm, megkaptam.
2014. ápr. 22. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!