Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem akarom az exnő számláját...

Nem akarom az exnő számláját kifizetni! Megoldás?

Figyelt kérdés

A páromnak előttem volt egy exnője egy évig. ( előtte mi is voltunk már együtt de volt ez az 1 év kihagyás nekünk)


Na és pénteken kaptunk egy behajtó levelet amin szerepel hogy fizessünk be 300.000ftot.

Ez az amikor a kedvesem felvett egy telefont és egy lap topot a nőnek, addig míg együtt voltak fizette a kedvesem, de mikor vége lett nem kapta meg sem a telefont sem a laptopot, és ő pedig nem fizette.


Nem sok humorom van befizetni. De ti mit tennétek??

2 hónap múlva lesz az esküvőnk.


2014. márc. 30. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
ha ezt a szolgáltatónak kellene fizetnie (telekom, telenor, vodafone) akkor megúszhatja. Párom még vagy 5 évvel ezelőtt csinált majd 100.000-es telefonszámlát (nem ő csinálta csak övé volt a telefon) és mondta, hogy ő ezt biztos nem fogja befizetni más helyett. Azóta se hajtották be rajta, igaz nem mehet így egyik szolgáltatóhoz sem, mert ezek látják egymás tartozásait de az én nevemen van neki is előfizetése és annyi.
2014. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%
lehet így megúszhatjátok int ahogy az előttem szóló írta, én csak annyit mondanék, hogy ha a 300 000 behajtócéges, akkor az alap tartozás ennél kevesebb... semmiképp se a behajtócégnek fizessetek, mert ők már rátették a saját kamatjukat, meg fene tudja milyen plusz költségeket... be kell menni a céghez ahol a tartozás van és ott helyben kifizetni... ők majd értesítik a behajtócéget, hogy törölve a tartozás... feléjük semmilyen kötelezettségetek nincs!
2014. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12-es ez nem tudom mennyire járható út. Nekem volt behajtós tartozásom bizonyos szolgáltató felé igaz nem ilyen nagy összeg. Én is mentem a szolgáltatóhoz, hogy szeretném kifizetni a tartozásomat és elküldtek, hogy ez már késő, ők már nem foglalkoznak a dologgal mivel átadták behajtó cégnek nekik kell kifizessem.
2014. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
37%
Elég érdekesen élitek az életeteket.
2014. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13-as igaz nekem bank felé volt, de ott járható út volt... lehet szolgáltatóknál ez máshogy van... ezt tényleg nem tudom... de azt hittem, akkor ott is így működik, de akkor lehet tévedek :)
2014. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Én nem cirkuszolnék, hanem kifizetném. A párod ezt ajándékba adta a nőnek, milyen dolog vissza kérni? Hogy ő nem volt képes egybe kifizetni az az ő problémája. Itt ütközik ki mikor az embereknek mindig minden azonnal kell, és egy kis piszlicsáré dolgot is hitelre vesznek.
2014. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

"A párod ezt ajándékba adta a nőnek, milyen dolog vissza kérni?"


Milyen dolog megtartani valamit amire tudod,hogy szakítás után is pénzbe kerül másnak.

2014. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!