Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lottózik valaki a Nyertesek...

Lottózik valaki a Nyertesek Klubja Egyesület oldalán keresztül?

Figyelt kérdés

A [link] jó lehetőséget kínál kollektív lottózásra, de nem tudom mennyire megbízható ez az oldal. Az ÁSZF -et én kevésnek tartom, illetve sehol nem találok a kezdeményezéshez bejegyzett valós céget, személyt.

Az oldalt üzemeltető Compute Magyarország Kft -ről egyetlen cikket találtam, ott csaló spammer cégként állítják be őket. A kezdeményezés nem lenne rossz, kérdés csalók állhatnak-e mögötte? Valaki esetleg kapott már pénzt a nyereményéből az oldalon keresztül?



#nyeremény #lottó #szerencsejáték #Nyertesek klubja #nyertesekklubja nyertesekklubja.hu #Nyertesek Klubja Egyesület
2014. márc. 14. 15:43
 1/5 anonim válasza:
szia.Erre a kérdésre én is szeretnék választ kapni.Esetleg azóta tudtál meg valamit?
2014. ápr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Veress Sándor válasza:

Én is utána ezt kérdeztem, utána néztem Egyesület van mögötte a cég meg olyan oldalon van fent, ami hogy is mondjam kétséges az objektivitás - magyarszpammer. szóval én regisztráltam, befizettem egy ezrest és szerdán skandiztam, nyertem, azonnal jóvá is írták.

szerintem nem lesz gond

2014. ápr. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Senki ne dőljön be nekik,lehúzás, országos csalás az egész felület. Szolgáltatást nem nyújtanak, panaszt nem kezelnek, egyetlen felületen sem lehet velük kapcsolatot felvenni. Engem egy kissebb összeggel megkárosítottak,

telegrammon voltam követőjük, azóta is visszatérő én próbálnak pénzt lehívni a számlámról. Elektronikus felületeken jelentettem őket, de úgy tűnik még nem vertek át elég ügyfelet ahhoz, hogy tiltsák őket!

ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3/3 válaszoló nyertesek klubja írod? A BKSPORT igaz? Ekkora kmau szarok?
ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3as.Pedig én gondolkodtam h előfizetek rá de így már nem biztos. Befizettél és utána mi történt? Garancia sincs?Nagyon írogatják hogy garanciát vállalnak meg ha nem jön be akkor visszafizetik.
ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!