Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el ezt saját...

Hogy érhetném el ezt saját önerőből ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés
16 éves gimanazista fiú vagyok, a jogosítványt nemsokára kezdem, de sajnos utána kocsira nem lesz pénzünk, és én mindenképp legalább 20 éves koromra elakarom érni saját erőmből hogy vehessek egy kocsit, nemkell egy fullos márkás autó, elég egy visszafogottabb is csak tudjak vele utazgatni ide-oda, szerintetek mit tehetnék ez érdekében?

2014. márc. 8. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Diákmunka, minden nyáron és spórolás évekig.
2014. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedd feleségül Orbán egyik lányát és a 7 milliárd is reális cél lesz.
2014. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vennék a helyedben kocsit, de te tudod. Számolj össze minden lehetséges költséget (autó ára + adók, benzin, szerviz stb.), az alapján könnyebben ki tudod számolni, hogy mennyit kell havonta félreraknod.
2014. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!