Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a vaterán rendelgetek...

Ha a vaterán rendelgetek ruhákat egy személytől többet, és kérdeztem hogy hogy fizessek külön külön vagy egybe és ő ezt írta! Ezt hogy értsem? Mert nem értem!

Figyelt kérdés

Egyszer kérek részutalást - utána lehet gyűjtögetni.

Már csak a végén kell utalni a postával együtt - nem kell darabonként természetesen.



2014. febr. 28. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy ha kiválogattad az összes ruhát amit megszeretnél vásárolni akkor kell átutalni neki az összes ruha árát amit kiválasztottál plusz a postaköltséget és egyben elküldi az egészet.
2014. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem . De ezek licitesek várjam meg míg az aukció lejár mindről?
2014. febr. 28. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jol értelmezted, elso.

"Egyszer kérek részutalást - utána lehet gyűjtögetni. "

Tehat eloszor fizessen ki valamennyit, akar egy darabot is, utana a többit mar össze gyűjtheti

"Már csak a végén kell utalni a postával együtt - nem kell darabonként természetesen."

Amikor megvan minden, akkor a maradék cucc arat es a postaköltséget kell utalnia.

Tehat ha pl vennie kar 10 pólót, darabját 100 forintért es a posta 200, akkor eloszor utaljon el 100 forintot, utana 1100at a maradékra, postával.

2014. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mostmár értem! köszönöm utólsó:)
2014. febr. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!