Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyiért adnátok el a...

Ti mennyiért adnátok el a becsületeteket?

Figyelt kérdés

Mekkora lenne az a összeg amiért cserébe eladnátok a becsületeteket?

Nem járna semmilyen jogi következménnyel,csak te és a hozzád legközelebb állók tudnák,hogy becstelenné váltál.



2014. febr. 24. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2Mrd +ÁFA
2014. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezresért
2014. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

Attól függ.

Ha az a ronda alak is megtudja a tükörben, akkor nagyon sokért.

Márpedig az megtudja, mert elég közel áll hozzám.

2014. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semennyiért. A pénz jöhet mehet a becsületem mindig velem marad, nem érdekel ki tudná, nekem fontos, hogy az értékrendem szerint éljek. Ha kell inkább az életem adom az értékrendem megőrzésért.
2014. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan mit értesz "eladni a becsületünket" alatt? Meglopni valakit? Megölni valakit? Hazudni valakinek?
2014. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
őszintén szólva nem gondoltam semmi konkrétra,mert a becsület mint fogalom sokunknál mást jelent,csak kíváncsi vagyok rá mekkora összegért válnál meg a becsületedtől,ha egyáltalán megtennéd
2014. febr. 24. 22:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Így kimondva, mint szó, becsület, ettől 10 ezerért is.

Hazudni néhány ismeretlen embernek: 5 millió.

Hazudni ismeretlen emberek tömegének: 3 milliárd.

Elárulni/hátbaszúrni egy barátot: semennyiért.

2014. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ó, mindent meg lehet ám ideologizálni...


"Hazudni néhány ismeretlen embernek: 5 millió"

Én ingyen is hazudok nekik. Például hogy tegnap egész nap nem szellentettem.


Jelentéktelen ügyekben tömegeknek is hazudok. Nemcsak hogy fizetség nélkül, még adott esetben élvezem is. Ha káruk nem származik belőle.


A barát elárulása is ilyen. Ha megkért, hogy ne áruljam el, hogy alsóban lenyúlt egy radírt, de ha elárulom, jelentős pénzösszeget kapok, nos, lehet, hogy döntök helyette, elárulom, majd megmondom, az ezért kapott összeget olyan jótékony célra fordíthatja, amilyenre akarja.


Ha a saját piti ügye fontosabb neki, mint mondjuk az afrikai gyerekek éhezése, úgy gondolom, neki van gondja az értékrendjével, nem nekem.

2014. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egy maréknyi dollárért
2014. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ezt így nem tudom megmondani, ez relatív ugye..valószínű nem árulnám el egy oan volumenü dologban aminek következményét nem tudom jóvá tenni éls az nagy fájdalmat okoz egy oan embernek laki közel áll hozám
2014. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!