Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera - jól működik ez az oldal?

Vatera - jól működik ez az oldal?

Figyelt kérdés

Régóta vagyok már oda regisztrálva, rendszeresen veszek onnan dolgokat, most problémám lett, be akartam írni a fórumukba, és...

Alig találtam meg a fórumot, a lap alján van egy kis mütyür szó, hogy fórum, erre jött be, pedig jó a szemem.

Leírtam a mondókámat oda, nem jelenik meg.

Próbáltam vagy 3 böngészővel is.

Gyanítom, csak bizonyos emberek irkálhatnak oda, vagy kitiltottak onnan anno, mert akkor is megírtam a véleményem az oldalról, de abszolút kulturáltan, de még ez se tetszett nekik. Lehet, nem biztos.

Ez az egyik.

Hiába van 200 pozitív értékelése valakinek ott, egyszerűen elérhetetlen az illető, valamikor biztos fogja küldeni a terméket, de addigra már nekem nem fog kelleni.

Persze, belefér még a 2 hétbe...és ha sürgősen kell valakinek valami?

Én kénytelen vagyok pozitívra értékelni az ilyen linkóci emberkéket is, mert visszanegatívoz, ilyenekből van nekem már vagy 8.

És hiába próbáltam töröltetni a vaterával, nem törölték...

Ezek után megkérdezném, mi a bánatos ménkű értelme van annak az oldalnak, ha nem úgy üzemeltetik, ahogyan kellene?

Felvettem velük a kapcsolatot, de nem nagyon akarnak vele foglalkozni. Ezek már csak beszedik a pénzt, aztán tojnak az egészbe bele ezek szerint.



2014. febr. 20. 04:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt még hozzáteszem, hogy szerintem nagyon lassú az egész elérhetősége az oldalnak, ha valaki keres ott valamit.

Betölti az ajánlásokat, reklámokat, hiába vannak letiltva, bejönnek...

Most csinálják az új vaterát, de a kínai nagyfal előbb készült el szerintem.

2014. febr. 20. 04:26
 2/6 anonim válasza:
Nem.
2014. febr. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem olvastam el a kérdést, mert rendkívül hosszú, de a válasz egyértelműen nem. Vagy igen?
2014. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Viszonylag jó.

Szar az értékelős rendszere, és elég sokat lehúznak.

Ha gond van akkor buktál minden pénzt, hiába ígérték, hogy 2-3 hétig fent lesz a terméket.

De amúgy nyugodtam vásárolj!

2014. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha meg próbál reklamálni az ember, akkor kb úgy beszélnek vele, mint a 3 éves Ödönkével...

Pedig igencsak függenek a vevőktől/eladóktól.

2014. febr. 23. 09:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudsz regisztrálni ha elfogadod a szabályokat.

Nekem amúgy az volt mindig a baj, hogy túl hivatalosak voltak. Sokszor a mondat felét se értettem annyi hivatalos szó volt benne.

2014. febr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!