Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan kaphatok 500. 000-t SOS?

Honnan kaphatok 500. 000-t SOS?

Figyelt kérdés

Sürgősen szükségem volna 500.000 Ft-ra! Viszont két hónapja nem dolgozom, csak a barátom dolgozik, ő pedig nem szeretne hitelbe keveredni,amit meg is értek. :(

Milyen lehetőségeim vannak, ha nincsenek "pénzes" barátaim?



2014. jan. 23. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha csinos vagy és nem bevállalós akkor tudnék segíteni egy kis kölcsönnel ;)
2014. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Általában 1 szopás 5000 forint, fél óra és 1 menet 8000, 1 óra és 2 menet pedig 10 000. Extrák darabonként 1-2 ezer (anál, arcra élvezés, meg amit bevállalsz).


És most nem útszéli k;rváról beszélek, hanem olyanról, aki igényes, csak gumival dolgozik, minden alkalom előtt fürdik és a saját lakásában fogadja az embereket.

2014. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Providenttel próbálkozhatsz, de állandó munkahely nélkül szerintem még ők sem adnak. Honnan fizetnéd vissza, ugye?
2014. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy komolytalanok legyenek szívesek, kíméljenek. Sajnálom, de én semmilyen esetben nem leszek rosszlány! Kb. márciustól fogok újra dolgozni, talán már hamarabb... :(
2014. jan. 23. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Annyira voltam komolytalan mint amennyire a kérdés is az volt! Nincs munkád nincs semmid amire kapnál hitelt, a pasid sem akar hitelt felvenni biztos jó oka van rá akkor miért várnád, hogy 1 vad idegen a 2szép szemedért ad kölcsön csak úgy fél milliót????!!!
2014. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! :) A vőlegényemet én saját magam kértem meg, hogy ne vegyen fel hitelt, így is van elég bajunk, elintéznivalónk. Istenem, kibírom,ha nem lesz templomi esküvő. :)

Nem, nem gondoltam hogy valaki a két szép szememért ad majd csak úgy, inkább olyan hozzászólásokat vártam volna el, hogy ki hogy oldaná meg ezt a helyzetet, illetve ha volt ilyenben, hogy oldotta meg..

2014. jan. 25. 12:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Kaptál 2 ötletet erre írtad, hogy komolytalanok... Ennyi!!!!

Sajnálom, hogy megbántottam pici törékeny és érzéki lelkedet

2014. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"csak a barátom dolgozik, ő pedig nem szeretne hitelbe keveredni,amit meg is értek. :("

"A vőlegényemet én saját magam kértem meg, hogy ne vegyen fel hitelt, így is van elég bajunk, elintéznivalónk"


Ez a két mondat üti egymást...

2014. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!