Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldön is ilyen stresszes...

Külföldön is ilyen stresszes munka az egészségügy?

Figyelt kérdés
Egészségügyi fősulira akarok menni, de ezt csak akkor vállalnám be, ha utána tutira kimennék külföldre. Megmondom őszintén, azért nem akarok itt kórházban dolgozni, mert én nehezen viselném a 12 órázásokat, és ahogy én tudom, viszonylag kevesen is vannak a kórházakban, nagy a hajtás. Azt én tudom, hogy sehol sem lehet lazsálni, nem is arról van szó. De szegény családom van, és szeretnék a munkámmal jól keresni, úgyhogy ha már keményen kell dolgozni, akkor jó lenne egy jó fizetés. Itt meg tényleg nagyon sokan panaszkodnak a leamortizált nővérekre, nem szeretnék ilyen életet élni. Esetleg egy védőnő végzettséggel lenne esélyem külföldi öregek otthonába elhelyezkedni? Nézegettem állásajánlatokat, keresnek ilyen embereket, tehát azért valamennyire utánaolvastam de ez kevés.(csak ugyebár külföldön nincs védőnő, de ezzel is egészségügyi diplomám lenne) A nyelvtanulással egyébként nem lenne gond.
2014. jan. 22. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ne harahudj, de van róla fogalmad, mit csinál egy védőnő? Mit keresne öregek otthonában???
2014. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van. Meg lehet oldani, hogy az első x félévben én is megtanulom a gyógyszereket stb...tehát ápolást. Ezért gondoltam erre. Ettől függetlenül még nagyon nem vagyok benne ezekben a dolgokban.
2014. jan. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!