Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladási probléma az árral?

Eladási probléma az árral?

Figyelt kérdés
Lenne egy blu-ray lejátszóm ami feleslegessé vált és elszeretném adni.Már nem emlékszem mennyiért vettem ezért interneten nézegettem utána az áraknak.Volt ahol 18-20 ezer forintokért lehetett volna megvenni(nem használtan) de olyan is ahol 40-50 ezer forintokért kínálták,és 100% hogy ugyanarról a lejátszóról van szó.2 évig volt használva és most szeretném valamilyen apróhirdetéses oldalra föltenni de fogalmam sincs mennyiért kéne hogy ne tűnjön nagyon kapzsi árnak és hamar elvigyék de egyúttal ne is legyen nevetségesen olcsó és azért kapjak is érte valamennyit.
2014. jan. 17. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal egy blu-ray vagy akármilyen lejátszónak van márkája és típusa is. Szal vagy kimondottan az alapján keress, vagy tedd fel ugyanezt a kérdést a márka és típus megjelölésével a számítástechnika-hardver kérdésekhez.
2014. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha noname alapmárka sokat ne várj tőle főleg úgyhogy már 2éves! ha ilyen 20ezer a mostani ára akkor én 5-6ezer Ft-nál többet biztos nem adnék. Persze ha jó állapotban és szükségem is lenne rá! Azzal légy tisztában, hogy az elektronikai cuccoknál is ha kihozod a boltbol és már nem kell akkor jó esetben a bolti ár 60-70%ért tudod már csak eladni és az idő haladtával ez csak csökken.
2014. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A pontos márka Sony bdp s370 és makulátlan állapotban van.Internetet is lehet rá csatlakoztatni és youtube videókat nézni,szóval egy elég jó minőségű lejátszó.
2014. jan. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!