Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő amíg ide ér hongkon...

Mennyi idő amíg ide ér hongkongból 1 csomag?

Figyelt kérdés
webáruházból rendeltem,ingyenes a kiszállítás, csak hogy már letelt a 2 hét. Mikorra várhatom?(mert már nagyon várom:$)
2009. dec. 1. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már rendeltem Hong Kongból, az 1 hét alatt ideért. :D


Mondjuk, én nagyon nem szeretem az "ingyenes postaköltség" lehetőséget, mert az nem lesz követhető, nem regisztrált csomagként küldik és úgy lopják el út közben, ahogy akarják... (Sajnos, általában a Magyar Posta berkeiben tűnnek el a külföldi csomagok.)


Szóval, én inkább mindig ráfizetek, csak legyen a küldemény regisztrált!


Az én honkongi csomagom annó kapott nyomkövető számot, tudtam követni a megadott linken, mikor küldték Mo-ra.


Ha te is kaptál ilyen nyomkövető csomagszámot, akkor próbálj utánakeresni a neten vagy itt a Magyar Postán.

2009. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10nap volt :)
2009. dec. 5. 11:25
 3/3 anonim válasza:
Én rendeltem amerikából mezeket (kb 50db-ot) abból 34db-ot (!!!!!) kaptam meg! EZ A MAGYAR POSTA, EZ MO!!
2010. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!