Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell visszakérni a...

Hogyan kell visszakérni a pénzt Paypal-on?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha valaki értelmesen, részletesen segítene, nem pedig csak nagy vonalakban leírná, hogy mi a teendő.

Írtam a Paypal-nak e-mail, ők megadtak néhány pontot, ezt végig is csináltam, mert érthető volt.

Go to www.paypal.com and log in to your account.

Click ‘Resolution Center’ near the top of the page.

Click ‘Dispute a Transaction.’

Select ‘Item dispute’ and click ‘Continue.’

Click ‘Find transaction ID.’

Click the Transaction ID next to the transaction you want to dispute, then click ‘Continue.’

Select the reason for your dispute, and then click ‘Continue.’

Enter additional information on the ‘Provide Additional Information’ page, and then click ‘Continue.’

Click ‘Go to Resolution Center.’


Ez után kaptam egy e-mail, melyben az állt, hogy ha ők kérnek több infót akkor időben válaszoljak, különben az eladó jár jól.

Jött egy e-mail, amiből semmit nem értettem, de ott volt egy link, rányomtam, bejött a paypal oldal. Ott kb egy adatlapot kellett kitölteni, dolgokat kellett értékelni 1-10-es skálán, és volt 1-2 rész ahova nekem kellett volna írni, kifejteni gondolom a problémám, de nem értettem mi a kérdés, így nem írtam semmit, átléptem azokat a pontokat.

Már nem tudok arra az oldalra visszalépni, mert azt írja ki h köszönik hogy kitöltöttem. Most akkor el...sztam az egészet és nem jár vissza a pénz? mit kellett volna tenni vagy most mit kéne? Mivel nem nagyon tudok angolul.. és senki nem segít, csak annyit mond h csináljam valahogy, mert nem nehéz és 7 napon belül jön a pénz, így elég nehéz!!! egy értelmes emberre lenne szükségem, aki segít!!


Köszönöm, ha elolvastad és reagálsz!



2014. jan. 10. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

ember.... ha nem erted mi van odairva, miert nem tolod bele egy forditoprogramba...?


ennyire szerencsetlen nem lehet valaki...

2014. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na pont az ilyen oltogatásokra nem vagyok kíváncsi!!
2014. jan. 11. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudjuk mit irt neked paypal

nem tudjuk milyen linkre kattintottal

nem tudjuk mi volt az, amit megkoszontek, hogy kitoltottel


nem mentetted le gondolom egyik valaszt sem, meg a kerdeseket sem.


ennyi. nem 'oltogatas' ez, egyszeruen a sajat hulyeseged aldozata vagy. a penzt buktad, kicsusztal a reklamaciora fenntartott idobol is valoszinuleg, sot, mivel annyi eszed nem volt, hogy angolul tudo ismerost keress az adatlap kitoltesere, gondolom siman vegigkattintgattad, hogy minden oke volt, a tranzakcio lezajlott, a termeket megkaptad.

2014. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!