Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normál levelet adtam fel...

Normál levelet adtam fel USA-ba (Pennsylvania) dec.24-e délelőtt. Szerintetek kb mikor fog odaérni?

Figyelt kérdés
Postán azt mondták, hogy 10-14 munkanap, de nem tudom, hogy az ünnepek miatt hogy számoljam. Számít egyáltalán, hogy még decemberben volt néhány munkanap? Vagy felesleges volt akkor feladni, úgyis csak januárban nyúlnak hozzá?
2013. dec. 29. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem volt felesleges, de 24-25-26 nem munkanap, se 31, se január 1. 24.-e és 31.-e között van 2 munkanap kb. (dec 27. és 31.)

Köv munkanapok: jan. 2,3,7,8,9,10 (6.-a szintén szünnap). Ez eddig kb. 8 munkanap, ebből kiindulva legkésőbb a január 20.-ai héten meg kell érkezzen a levél szerintem, mert a 10. munkanap az január 14., a 14. munkanap meg január 20., de a nem kell szentírásnak venni a 10-14 napot, főleg ünnepekkor.

2013. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb lett volna, ha feladtad volna elsőbbségivel
2013. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!