Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minimálbérböl élek. Egy...

Minimálbérböl élek. Egy rokonom viszont állandóan tőlem akar kölcsönkérni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még tartozik már igy is. Egyszer beidegesedek oszt megmondom a magamét de az naon durva lesz. Ti is ezt tenétek? Ja am nekik is lenne pénzük több mint nekem csak ők elszórják hülyeségekre. Titeket nem idegesitenének fel ezek?

2013. dec. 26. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod: oszt az naon durva lesz.
2013. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegesítsd magad annak semmi értelme. Inkább határozottan közöld, hogy nem és az nem is legyen. NE hasson meg a siránkozás vagy az átkozódás. Csak így fognak leszokni róla.
2013. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%

1) Vagy azt teszed hogy nemet mondasz mint minden normális ember, visszakéred a tartozásodat és nem a virtuális térben szájkaratézol hogy hű aztán egyszer megmondod neki és az milyen durva lesz ám, aztaaa. Nevetséges.

2) Továbbra is tűrsz, maradsz minimálbéren és pénz nélkül és itt fogsz puffogni, mert annyira gyáva alak vagy hogy csak online mersz beszólogatni.

És tanulj meg helyesen írni, mert nagyon gáz vagy, így mindig csak minimálbérből fogsz élni.

2013. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóból ért az ember.Mond meg neki kerek perec,nem adsz főleg azok fényébe a tartozását sem adta meg.Én már rég helyre raktam volna,eszébe nem jutna hozzám fordulni.
2013. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adsz neki és kész. Ennek köze nincs, mennyiből élsz.
2013. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Apám is járt így. Azt mondta, szívesen ad, de előbb adja meg az előző tartozást. Azóta nem láttuk a tagot, szerencsére csak 1 ezressel tartozott.
2013. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, de emberi nyelven, mert nem tudom, mit tene, ja am, ha naon durván megmondod neki a magadét.
2013. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nincsen pénzed, így adni sem tudsz miből.
2013. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy elobb adja meg amivel tartozik.
2016. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!