Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha szeretnék pénzt küldeni...

Ha szeretnék pénzt küldeni vkinek postán, borítékba,18 év alatt megtehetem?

Figyelt kérdés
ha igen a postaköltség mennyi??

2013. dec. 25. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
abból kiveszik a pénzt,ha tudják,hogy benne van,és nem is szabályos,inkább utalj számlaszámra,vagy küldd rózsaszín csekken,az megérkezik.meg olcsóbb is.
2013. dec. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Sosem kapja meg!
2013. dec. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Borítékban penzt kuldeni tilos, benne van a posta szabályzatában is. Rózsaszin csekk, banki átutalás, western union....
2013. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nagymamám több tucat alkalommal küldött nekem postán, borítékban készpénzt. Annyi a "hatalmas" trükk, hogy egy A4-es lapot háromba hajtasz (annyi kell hogy beleférjen egy szabvány borítékba) és berakod a hajtás belsejébe a pénzt. Soha nem látszik át a pénz így a borítékon. Sosem volt ezzel a módszerrel semmi baj, mindig megérkezett, pedig nem pár évig csináltuk így.


Gondolom igen, 18 év alatt is adhat fel az ember levelet. Ugyanaz, mintha egy írott, szöveges levelet adnál fel valakinek, csak nem az van a borítékban, hanem egy üres papír, benne pénzzel.


Az árát nem tudom, de nem hiszem hogy maximum 200-300 forintnál több lenne.

2013. dec. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazából nem akarok kockáztatni mert 10e sztem nem kevés......de ezta rózsaszín izét 18 év alatt lehet??? és ha igen mennyi?? (köszönöm a sok választ)
2013. dec. 25. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!