Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van aki használja a dublit és...

Van aki használja a dublit és működik is neki?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs
2013. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt!

Nekem és társaimnak.

De akkor még volt xpressz...

Hihetetlenül (már én magam sem hiszem el:) ) sok pénzt kivettünk belőle és ez nem fikció...

De sajnos csak ideig-óráig működött, aztán meghalt.


A többi része csak úgy működött, ha komolyan hálózatot építettél, ez a részvényes meg tv kampányos hülyeség szerintem nem igazán jövedelmezett senkinek sem (legalább is akiktől én hallottam, azoknak nem)...


A mostanit nem ismerem, de milliomos nem leszel, az biztos...


Viszont, ha érdekel valami, ami hasonlóan jó, mint anno a dubli volt... akkor keress meg!

Csak egy infot adnék át.. és ide nem kell 5000 euro befektetés sem. :)


Szerintem, ezt mindenkinek látnia kell, aki gyorsan szeretne sok pénzt (több 100, több 1000 eurot keresni!).

2014. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szia leirnád nekem is hogy mi az ami hasonlit a DubLihoz engem is erdekelne

itt az e-mail cimem

puskasgergo97@gmail.com

2014. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 22:34


Én annak a cégnek tüzetesen utána jártam amit írt a srác,és hát piramis játék az elején beetetés aztán kaszálnak maguknak és csődbe mennek.

2014. febr. 12. 23:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!