Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne Norbi Update...

Érdemes lenne Norbi Update üzletet nyitni Németországban?

Figyelt kérdés
Mennyi idő lenne, mire beindulna először egy 60 ezer fős településre gondoltam, csak nem tudom, hogy a Németek menyire mernek nyitni az új dolgok felé. Azt tudom, hogy a magyar ételeket nagyon szeretik, de itt nem erről lenne szó. És persze itt is rengeteg a pékség, de sok a fiatal túlsúlyos is.

2013. dec. 21. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A Norbi Update itthon marketingelve van, Németországban viszont nincsen, sosem hallottak róla, valószínűleg náluk is megvannak a hasonló átverések, ha már ilyenben gondolkodsz, jobban járnál egy ottani átverős franchize-al.
2013. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itthon mennek a Norbi pékségek, mert 15 éve reklámozzák hogy "Norbi = egészség". Ha Németországban is ez van az emberek fejében, akkor érdemes belevágni - ha nem, akkor elég nagy őrültségnek hangzik nekem.
2013. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Németországban kicsit több eszük van az embereknek,és inkább rendes élelmet esznek+mozognak.
2014. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!