Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért lehetne eladni egy...

Mennyiért lehetne eladni egy real madrid-os csuklószorítót, kicsit használt állapotban?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
adok érte 10 ezret
2013. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

bocsi, de családi körön belül adom el, csak azt nem tudom, mennyi lenne az ideális

(ne családi kedvezményeseket írjatok, az az ember akinek eladjuk, nem számít ha egy tízezressel többe kerül..)

2013. dec. 17. 17:49
 3/8 A kérdező kommentje:
ideális ár*
2013. dec. 17. 17:49
 4/8 anonim ***** válasza:
10-15 ezret érhet kb
2013. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

minimum 30 ezret ér


1 db csuklószorító ára most újonnan 55 ezer forint, szóval a kicsit használtért a 25-30 a reális ár


viszont ha nem családtagnak akarod, hanem felteszed vaterára ott kb 80 ezerig simán felmehet a licit, mindenkinek szüksége van 1 db használt csuklószorítóra, nagyon ritka manapság, szinte sehol sem lehet kapni


múltkor west endben 300 ezer volt, de most karácsonyi leárazással lehet már 200 ezerért is el lehet vinni

de a helyedben inkább hozzávennék 1 db barcelonás csuklószorítót is, és akkor a kettő együtt párban már 1,5 millió körüli árban mozog, vaterán minimum 2 milliót tudnál kapni érte

persze lehet hogyha félreteszed a 2 db csuklószorítódat, akkor 5 év múlva már milliárdos nagyságrendekért tudod majd eladni


ha mégis családon belül adnád el az 1 db használt csukloszorítód, ráadásul még nem is számít ha + 10 ezer forintot kérsz, akkor a 60 ezer reális lehet


szóval ha elmondod hogy 90 ezerért adod oda, és elkezdtek alkudozni elég jól jöhetsz ki belőle, ha kellően ügyes vagy 75 ezer forintot fogsz kapni az 1 db használt csuklószorítóért

2013. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pár ezres és sokat mondtam.

Olvastam a hozzászólásokat és pislogtam nagyokat.


Használtan max akkor lenne értéke ha valamelyik realos játékos használta volna.

De így én használtan nem venném meg...realmadridshop.com simán rendelhető új, ismétlem vadiúj.

2013. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ezen az oldalon csapat tag csuklószorítót 8,99ért, kapitányi cs.szorítót 10,99 ért találtam.


És ez eredeti ÚJ... Használtan így még pár ezrest sem adnék érte:D


[link]


[link] Ez pedig a kegyelem döfés...400 Ft :D

2013. dec. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

lehet, hogy végre rám mosolygott a szerencse, már vártam :D

2013. dec. 18. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!