Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha tegnap reggel feladtak egy...

Ha tegnap reggel feladtak egy elsőbségi levelet, és ma még nem kaptam meg akkor meddig várjak vele? A postás ha jön mindig 10előtt itt van, de nem kaptam semmit.

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a legtöbb amit késett elsőbbségi levél az 2 nap volt. Igazából a postazárás előtt feladott elsőbbségi levélnek másnap 99% oda kell érnie.
2013. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ma nem kaptad meg, akkor majd holnap.
2013. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Annyira vártam,nem bírok másra gondolni,mert egy nagyon fontos dolgot várok!

Amúgy ha holnap sem kapom meg akkor már tuti gáz van ugye? Elvileg van rajta egy biztosítás (nem tudom hogy hívják),ha elveszne a csomag,vissza fizetik a tárgy értékét.

2013. dec. 17. 11:12
 4/5 anonim válasza:
Sajnos karácsony előtt vagyunk, ezt hozzá kell kalkulálni :/ én is feladtam két levelet, egyet tegnap elsőbbségivel, a másikat még szombaton(!!!) elsőbbségivel, és nem ért egyik sem oda még :((( DE bízzunk a legjobbakban! :)
2013. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
húúha az azért durva,hogy a szombati elsőbbségivel nem ért oda :/ de nekem megjött délután 3 körül végül. Egy másik postás hozta :D úgyhogy volt öröm ,úgy bontottam ,mint a karácsonyi ajándékomat gyerekként :))
2013. dec. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!