Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is járt már így telefonos...

Más is járt már így telefonos előfizetéssel?

Figyelt kérdés

A magasforgalmi limitem 38.100 Ft, ami annyit jelent,ha jól kaptam a tájékoztatást, hogy ameddig nem éri el a számlám a 38.100 Ft-ot nem korlátozzák a telefonhívásaim. Ha elérem, akkor letiltják a kimenő hívásaimat, amíg be nem fizetem a számlát.

Tegnap kértem egy egyenleg infót, azt kaptam sms-ben, hogy 29.000 Ft-nál járok(kerekítve). Ma pedig már azt küldték 2x 5 perces hívásom után,hogy elértem a magasforgalmi limitet, fizessek 38.100 Ft-ot és letiltották a kimenőmet.

Előző hónapba is eljátszották ezt velem... Csak akkor 25.400 Ft volt a limitem. Nincs elmaradott számlám... és előző hónapba is 41.000 Ft-ot hagytam ott. :\ Több mint a fél fizetésem... Azért ez kiborító!!!


2013. dec. 5. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

ha tobb mint a fel fizetesedet telefonszamlara koltod, te valamit vagy nagyon sumakolsz a fizeteseddel, vagy teljesen hulye vagy (minden tiszteletem ellenere...).


egyebkent csak azt felejtetted ki a kerdesbol, hogy melyik szolgaltato, es h. az ugyfelszolgalatot probaltad-e mar megkeresni ezugyben (nyilvan nincs annyi eszed h. oket hivd eloszor, koltoi kerdes volt).

2013. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Talán kérj egy részletes számlát a szolgáltatótól. Az, hogy te rengeteget beszélsz telefonon, azon csak te tudsz változtatni. Vagy sokat netezel esetleg.
2013. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
havi 10-15 ezerért korlátlan csomagok vannak mindhárom szolgáltatónál, ki az a hülye aki 40 ezreket eltelefonál?
2013. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!