Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki rendszeresen szokott...

Aki rendszeresen szokott eladni pl. Vaterán, honnan tudja megmondani előre, hogy mennyi lesz a postaköltség?

Figyelt kérdés
Én csak párszor adtam el, de a postával mindig gondban voltam. Honnan tudjam előre, hogy mennyi lesz a postája egy csomagnak?
2009. nov. 21. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy leméred a súlyát. Ha tudod a súlyt, akkor meg tudod nézni a posta honlapján, hogy mennyiért viszik el.
2009. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ki lehet számolni! :D


[link]


Itt megtalálod az aktuális díjszabást (levélküldeményre is, csomagra is), van díjkalkulátor levélre, csomagra...


Nagyjából kiszámolhatod előre a 0,5-1-1,5-2 kg-os ajánlott levélküldeményt, és a csomagot (az 20 kg-is egységes).

Aztán ezt az előre kiszámolt átlag-árat adod meg a Vevőnek!

2009. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Szóval ha szeretnék rendszeresen eladni, akkor tanácsos beszereznem egy mérleget?
2009. nov. 22. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes venni egy mérleget a vaterán. Én igy ilyen gondban voltam és 2500 ftért vettem egyet. Igy pontosan le tudok mindent mérni és nincs kellemetlenség ha esetleg kevesebbet vagy többet utal a vevő.
2009. nov. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor én is ezt fogom tenni :)
2009. nov. 22. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!