Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogalap nélkül felvett árvaell...

Jogalap nélkül felvett árvaellátás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy levelet miszerint vissza kell fizetnem 3 hónapi árvaellátást. Szeptember eleje felé iratkoztam ki az iskolából, mivel elkezdtem dolgozni. Egyből írtam is egy levelet a nyugdíjnak hogy nem kérem a további folyósítást. Vissza is írtak hogy nem fogják folyósítani. Eddig rendben volt. És ma meg jött ez a levél. Nem értem. Miért kérik vissza? Még azon gondolkoztam hogy lehetséges hogy kiírtak az iskolából még nyár elején és azért kell visszafizetnem. De nekem az iskolából nem szóltak hogy kiírtak volna, se emailben, se levélben, se telefonon. Ha tényleg kiírtak nyár elején akkor ez számít a fellebbezésnél hogy nem szóltak nekem róla? Vagy mit tudok tenni? Köszönöm!

2013. nov. 28. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor még én kaptam árvaellátást, akkor az volt a rendszer, hogy a nyárra arra a pár hónapra beszüntették a folyósítást. Azt iskolakezdéskor megkaptam egyben az egészet.


A nyárra nem jár neked ha utána már nem jártál tovább suliba, szal igen azzal lesz a para, szerintem szeretettel várnak a Váci úton, ott tuti elmagyaráznak mindent.

2013. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!