Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zzeretnék venni egy laptopot...

Nikolett1 kérdése:

Zzeretnék venni egy laptopot de nincs meg rá a pénzem hogy szerezzek? ( többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már csak 100 ezer kéne anyumèk nem adnak valaki ha adna én meg tennék neki bármit a rézzleteket priviben

2013. nov. 27. 16:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azért ezzel a kijelentéssel-"valaki ha adna én meg tennék neki bármit"-csak óvatosan. Elég egyértelmű, hogy ha akadna is olyan ember, aki pénzt adna neked, az mit kérne érte cserébe... Nem hinném, hogy annyit megér egy laptop, bár ha neked igen, akkor mindegy.

Ebben a korban én is sok mindent szerettem volna, de a normális lehetőségek igencsak korlátozottak. Valahogy éld túl, hogy nem kaphatsz meg mindent, azért egy laptop nem létszükséglet, annyira meg pláne nem fontos, hogy mindenféle akár mocskos dolgokra is késztessen a megszerzése.

2013. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

100 ezret gyorsan össze lehet qurválkodni :)

Az eszed meg van hozzá!

2013. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
:) :D
2013. nov. 28. 13:20
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolso qurva vicces
2013. nov. 28. 15:00
 15/18 anonim ***** válasza:
Köszi, tudom :) pedig nem is viccnek szántam...
2013. nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Törölték a válaszomat, immáron 2-er, mivel 3 a magyar igazság leírom újra:


Az esze lehet, hogy megvan hozzá, de a teste nincs!

2013. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A jövő nemzedéke...Várni nem tudsz? Neked most kell, azonnal!Mindegy hogyan, milyen áron, de kell!
2013. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ekkora egy ksi csitri nyomorékot! Remélem azóta megjött az esze
2021. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!