Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy fizetési papír?

Hogy néz ki egy fizetési papír?

Figyelt kérdés
Nem bejelentett munkahelyem van. Ami azt jelenti, hogy nincs se szerződésem, se fizetési papírom, se semmi. Kifizetnek, ezzel nincs gond, viszont úgy alakult, hogy hitelre lenne szükségem... Nem nagy összegre, de a hitel az csak hitel. A Provident-tel beszéltem, nem adnak hitelt, ha nem tudom bizonyítani, hogy rendszeres jövedelmem van, és bár van, bizonyítani nem tudom. Nyilván más bankok sem. Konklúzió: csinálnom kell egyet. Hogy néz ki, mit kell ráírni? Utána néznek? Egyébként teljesen tiszta előéletű vagyok, tartozásom sehol nincs, internet szerződésem is van, ahhoz nem kértek semmit, pedig 2 év hűség... A felvett pénzt 1000%, hogy vissza tudom fizetni. Szóval valami ötlet?
2013. nov. 20. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet, mert okirat hamisítás ... és rendszeres gyakorlat, hogy telefonon "pontosítják" az adatokat a foglalkoztatóval aki a papíron szerepel
2013. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tiszta előéletű akarsz maradni, akkor ebbe nem vágsz bele...
2013. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!