Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik a leggyorsabb kinai...

Melyik a leggyorsabb kinai oldal ahol mindent lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Postázásra értem. Olyan oldalakra gondolok mint a tinydeal, vagy a dealextreme.
2013. nov. 8. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A postázást szerintem bármelyik oldallal meg tudod oldani - pénzért.

Ebayen is már aznap/másnap feladják, ha légipostával jön akkor gyorsan ideér. Ha megbeszéled az eladóval, hogy gyorsan meg akarod kapni, ő minél hamarabb a gyorsabb postával adja fel.

Szerintem az eladók a nem aukciós oldalakon is hamar feladják a küldeményeket, minek ülnének rajta napokig? A további postázási gyorsaság pedig már nem oldalfüggő, a végén még a csodás magyar királyi posta is tököl a csomaggal egy ideig.

2013. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De itt nem személyek adnak el, hanem egy olyan oldal ahol mindent adnak el. Jelen esetbe kinaiak. Tehát engem olyan kinai oldalak érdekelnek ahol gyorsan ki tudják postázni a csomagot, és nem sűrűn vannak fentakadások.
2013. nov. 9. 15:36
 3/3 anonim válasza:

fasttech.com én erre esküszöm :)

Gyors a posta 2 hét kb.

2013. nov. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!