Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennyi az eBay fizetés? Végeztem?

Ennyi az eBay fizetés? Végeztem?

Figyelt kérdés
Csináltam pay-pal-t, beléptem az eBay-embe , kiválasztottam a terméket, beléptem pay-pal-al. Utána kiírta, hogy mennyi ft-ban, utána rámantem, hogy fezetés. Levonta a pénzt és most azt írja, hogy "PAID" a termék. Ennyi? Végeztem?

2013. nov. 5. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ebayen azt írja paid, akkor igen.
2013. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen ennyi :)


Hamarosan kapsz egy emailt, amikor az elado postazta a termeket, de eBayen belul is latni fogod, kis sarga boritek lesz lathato. Figyeld az idopontot, hogy mit mondd mikor jon a cucc. Varj addig ami oda van irva. Ha pl. Nov 20, akkor mar 21-en irhatsz emailt az eladonak, ha nem jott meg addig a cucc. Ha megjott, akkor nezd at, hogy minden oke vele es ha happy vagy hagyj az eladonak egy pozitiv ertekelest!

2013. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát jött e-mail (your intem is madked for shipping) de semmi boríték nincs az eBay-en és időpontot sem kaptam. :(( Mi lehet?
2013. nov. 6. 22:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Ebay bejelentkezel, megkeresed a termeket es ott vele egy sorban, jobbra, lesz ahol jelolve van a $ jel (vagy euro jel) hogy fizetve, meg csillag, hogy van-e feedback es mellette sarga boritek.


Nezd meg ezt a linket:

[link]


Gorogj le, shipping alatt lesz a sarga boritek.


nezd meg ezt a masik kepet:

[link]


Ott van, hogy estimated delivery: on/before April... (aki a kepet felrakta, az kitorolte a datumot, de ott az April utan elvileg van egy szam, mellette pedig, hogy 5-14 business days.

Vagyis kaptal ertesitot, hgoy marked as shipped, vagyis megvan a feladas datuma.


Az eBayedben nyomozd ki, hogy van-e valami datum, pl. Nov 15, ha nincs es csak olyasmi van hogy 5-14 days, akkor a feladasi datumhoz adjal hozza 14 napot es meglesz mikor kell a cuccnak nalad lennie. Addig varsz :)


Itt egy masik pelda, itt pontos datum van megadva:

[link]

2013. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na, megtaláltam a csillagos borítékot, és olyan van, hogy :!Estimated Delivery: Thu. Nov. 21 - Thu. Dec. 12
2013. nov. 7. 06:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen országból jön a cucc?
2013. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kína :)
2013. nov. 7. 13:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Na akkor varsz Dec 12ig es ha nem jott meg a cucc 13-an mar irsz az eladonak. De bizzunk benne h megjon! :)
2013. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak olyan későn jön meg? Nincs esély a korábbira?
2013. nov. 7. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak olyan későn jön meg? Nincs esély a korábbira? - oh dehogynem, lehet h mar jovoheten megjon, de a dec 12 datum elott nem reklamalhatsz! csak varsz.
2013. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!